Balíček "Piju jen červené" 6 červených ovocných vín

1 074 Kč –26 %
balicek cervene 6
1 074 Kč –26 % 790 Kč 653 Kč bez DPH 132 Kč / 1 ks
Skladem, hned odesíláme

TAKOVÁ LAHODA, ŽE ČERVENÁ VÍNA ZBLEDNOU ZÁVISTÍ

Zatímco nevinaři ohrnují nos prakticky nad každým vínem, tato červená ČŮČA nad nimi mají až magickou moc. Je to nejspíše tím, že jsou z kvalitního ovoce. Takže je to vlastně takový tekutý zákusek s alkoholem.

Vína mají příjemných 11 % alkoholu, tedy stejně jako má většina vín, takže se při pití klidně utrhněte ze řetězu. Při výrobě se držíme tradičního rodinného receptu a pracujeme jen s tím nejkvalitnějším ovocem od českých a slovenských farmářů.

Víno skladujte v chladu a temnu a vypijte do roka od data plnění. Po otevření vypijte nejlépe ve stejný den, maximálně však do týdne.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balíček obsahuje:

2x Borůvkové ČŮČO

Když spojíte červené víno a borůvkovou marmeládu, dostanete borůvkové ČŮČO. Na plné chuti čerstvě utržených lesních borůvek si nejspíš vytvoříte sladkou závislost. A aby byl zážitek vskutku autentický, borůvkové ČŮČO barví pusu stejně jako lesní borůvky!

2x Rybízové ČŮČO

ČŮČO, kvičina, čučindel... Kdo to v mládí nepil, jakoby nebyl. Zavzpomínejte s námi na mládí a nalijte si rybízové ČŮČO. Je parádně sladké a chutná jako čerstvě utržený rybíz. Tenhle nápoj ale není žádná podezřelá "čůčařina". Není dolihovaný ani vylepšený vinným destilátem, proto je chuť rybízu opravdová.

2x Višňové ČŮČO

Skvělé ČŮČO na svařák, poctivou ožíračku i sladká tečka po večeři – pro višňové ČŮČO vždy najdete důvod, proč jej otevřít. Je to taková slabší a lepší verze griotky, ale stále pěkně sladká, vydatná a hřejivá. A co teprve ta vůně zralých višní! Přiměje k okamžitému ochutnání.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Alkohol prodáváme pouze osobám starším 18 let. Při převzetí zboží bude ověřen váš věk. Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.