Věrnostní program

ČŮČO Kč neboli "ČŮČO Kačky" je náš systém za věrnost :)

Víme, že si ČŮČO zamilujete, a protože se určitě budete často vracet - chceme odměňovat každý opakovaný nákup. Proto vracíme 5 % z každého nákupu zpět do ČŮČO peněženky. 

Jak to funguje?

Za jakoukoli objednávku u nás v e-shopu připíšeme ČŮČO Kč - což jsou 1:1 přesně Kč, které lze uplatit jako slevu. 100 ČŮČO Kč kredit = 100 Kč přímá sleva na další nákup. 

Platnost ČŮČO Kč je 3 měsíce, takže můžete sbírat a sbírat a sbírat... :)

Prosím, mějte v patrnosti, že ČŮČO kačky (jak jim interně říkáme) připíšeme až po zaplacení - což někdy může být déle, než když zaplatíte kurýrovi. Protože peníze z dobírek, od přepravní společnosti, putují o pár dnů déle. Děkujeme za čůčopochopení. 

Váš aktuální stav kreditů uvidíte po Přihlášení do svého účtu. Proto je lepší být registrovaný:)

 

------- ČASTO KLADENÉ OTÁZKY ------- 

Jak můžu získat ČŮČO Kč (Kačky)?

ČŮČO Kč neboli Kačky získáváte za každý uskutečněný a zaplacený nákup. Jakmile shromáždíte dostatek Kaček, můžete je uplatnit v rámci dalšího nákupu. Jinými slovy: čím více nakupujete, tím větší slevy můžete získat. Bonusové Kačky se vám přičtou až po uhrazení objednávky a nikoliv hned po nákupu. Naopak po stornování nebo dobropisování faktury (když se zboží vrátí nepřevzaté nebo jako vrácené) se body odečítají stejným vzorcem, jako se přičetly. Kačky se přičítají podle vzorce 100 Kč objednávka = 5 Kč kredit.

Můžu získat ČŮČO Kč i jinak?

Ano můžete. Za vaši registraci vás odměníme 50 Kč.

Jak můžu ČŮČO Kč uplatnit?

Vaše nasbírané body vám přináší slevy. Stav vašich bodů můžete vidět po přihlášení ke svému zákaznickému účtu. V košíku vidíte stav bonusových bodů s možností jejich použití. U registrovaných zákazníků po přihlášení, u neregistrovaných zákazníků po zadání při nákupu stejného e-mailu na který Vám přišel PIN kód s body z předchozího nákupu.

Neregistrovaným zákazníkům pošleme po odeslání objednávky e-mail s informací o stavu jejich bonusového konta + PIN kód pro jejich uplatnění. PIN kód je vázaný přímo na e-mail, ze kterého byla objednávka odeslána, tedy lze uplatnit s další objednávkou pouze ze stejného e-mailu.

U registrovaných zákazníků je to jednodušší, vše se načítá automaticky v registraci a po přihlášení můžete nakupovat a body uplatňovat.

Kombinace se slevovými kupóny

Na jedné objednávce nelze použít Kačky a zároveň uplatňovat slevový kupón. Chcete-li uplatnit kupón, nebudete mít možnost zlevnit objednávku použitím Kaček a naopak. Použitý slevový kupón ovlivňuje celkovou částku objednávky a tím pádem také celkový počet získaných ČŮČO Kaček.

Kde najdu Přehled ČŮČO Kč?

Přehled počtu získaných Kaček je vždy dostupný ze stránky „Přihlášení“ a kliknutí na „Můj účet“ v pravém horním rohu našeho e-shopu. Po přihlášení do vašeho účtu se dozvíte bilanci vašich ČŮČO Kaček na základě uskutečněných nákupů. Prosím, berte na vědomí, že počet vašich ČŮČO Kč bude přičten až po uhrazení objednávky. Po každém uplatnění vašich Kaček bude jejich počet okamžitě odečten z vašeho bonus účtu.

Co když si zakoupím produkt bez využití bonusových bodů a rozhodnu se ho vrátit? Co se stane se získanými body?

Když vracíte zakoupený produkt, tak zároveň vracíte získané ČŮČO Kačky. Vaše bilance bude přepočítána zpět na původní stav před tímto nákupem.

A co platnost mých nasbíraných ČŮČO Kč?

Platnost Vašich Kaček je omezena na 90 dnů. Proto je používejte s předstihem a často!

Další informace

Bonusové body nejsou měna a nemají žádnou skutečnou peněžní hodnotu. Vyhrazujeme si právo kdykoliv změnit parametry programu, případně ho zrušit. V případě zneužití programu či podvodu budou sankce zahrnovat pozastavení zákaznického práva na účast v tomto programu. Při výměně zboží NELZE bonusové body uplatnit!

Používáme Bonusový systém Ellity

 

 

Alkohol prodáváme pouze osobám starším 18 let. Při převzetí zboží bude ověřen váš věk. Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.