Růžový balíček 6 růžových ovocných čůč

Akce
ZDARMAZDARMA 1 074 Kč –7 %
balicek ruzove 6
1 074 Kč –7 % 995 Kč
Skladem, hned odesíláme

NIC NENÍ DOSTATEČNĚ RŮŽOVÉ, DOKUD NEOCHUTNÁTE RŮŽOVÝ BALÍČEK

Čůča se hojně pila za totáče, kdy byl život tuze hořký. Ta doba je už dávno pryč, ale důvodů, proč si musíme čas od času spravit chuť je pořád dost: práce, tchýně, nevrlí puberťáci nebo politika. A na to je tento růžový balíček dokonalý.

Balíček konkrétně obsahuje následující čůča: 3× jahodové, 3× malinové

Čůča mají příjemných 11 % alkoholu, tedy stejně jako má většina vín, takže se při pití klidně utrhněte ze řetězu. Při výrobě se držíme tradičního rodinného receptu a pracujeme jen s tím nejkvalitnějším ovocem od českých a slovenských farmářů.

Čůča skladujte v chladu a temnu a vypijte do roka od data plnění. Po otevření vypijte nejlépe ve stejný den, maximálně však do týdne.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balíček obsahuje:

Jahodové čůčo

S jahodovým čůčem si osladíte život jedna báseň. Má nádhernou jahodovou vůni, která vás přiměje k úsměvu i okamžité konzumaci. A co teprve, až čůčo ochutnáte... Sladké chuti zralých jahod podlehnete od prvního loku a nabudete dojmu, že pijete alkoholický jahodový kompot.

Malinové čůčo

Tohle víno slupnete jako malinu! Nádherně voní, jako když v dlani rozetřete čerstvě utrženou malinu. Chuť je svěží, pěkně sladká, ale pusu nelepí, a hlavně... Čůčo je filtrované, takže neobsahuje malinová zrníčka, která by vám bránila v úsměvu. A takový malý letní tip pro dámy: malinové čůčo, soda a led = dokonalé osvěžení na holčičí večírek.

Alkohol prodáváme pouze osobám starším 18 let. Při převzetí zboží bude ověřen váš věk. Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.